У британському парламенті виступили за тісніші стосунки з РФ

Четвер, 2 березня 2017, 09:12

Британія не ворог Росії, і варто припинити звинувачувати Володимира Путіна у військових злочинах у Сирії.

Про це заявили депутати комітету у закордонних справах британського парламенту у своєму звіті щодо британо-російських стосунків, повідомляє The Financial Times.

Депутати заявили про необхідність тісніших відносин і розкритикували МЗС Британії під керівництвом Бориса Джонсона за те, що "воно не знає чого хоче".

Звіт також скептично налаштований щодо закликів Британії до ООН провести розслідування воєнних злочинів РФ у Сирії. У парламенті заявили, що без доказів воєнних злочинів з’являється ризик того "що Кремль почне використовувати сприятливий для себе наратив про подвійні стандарти і ворожість західних держав".

В той же час депутати наголосили, що Британія не повинна знімати санкції проти Росії, накладені на неї через дії в Україні, доки Москва не виконає свої зобов’язання. Однак у стосунку України депутати  застерегли, що Британія "постає перед можливістю опинитися у ролі ізольованого гравця, який підтримує ту політику проти Росії, яка зазнає невдачі".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?