Литва прагнутиме до збереження санкцій проти РФ, поки вона не піде з Криму

Вівторок, 21 лютого 2017, 19:38

Литва буде прагнути до збереження всіх санкцій проти Росії, доки вона не піде з окупованих територій України.

Про це йдеться у заяві МЗС Литви до третьої річниці окупації Криму.

"Литва твердо підтримує суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України. Підтримуючи Україну, ми і далі будемо послідовно здійснювати політику невизнання анексії і окупації Криму, що почалася три роки тому" - йдеться у заяві.

"Ми будемо прагнути до того, щоб застосовувані стосовно Російської Федерації санкції ЄС і міжнародного співтовариства, пов'язані з незаконним захопленням півострова, продовжувалися до тих пір, поки Росія не залишить незаконно захоплену українську територію", - наголосили в МЗС Литви.

Крім того, заява засуджує здійснювані Росією порушення прав людини, свободи ЗМІ, мирних зібрань, віросповідання та переконань, переслідування кримських татар.

"Незаконні дії Російської Федерації не тільки зневажають двосторонні та багатосторонні угоди про забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України, але і створюють загрозу безпеці і стабільності у всій Європі", - заявили у литовському зовнішньополітичному відомстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.