В ЄС сподіваються на проведення незалежного аудиту НАБУ

Четвер, 2 березня 2017, 11:33

У Європейському Союзі сподіваються, що найближчим часом з'явиться незалежний аудит Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), а також будуть прийняті необхідні для імплементації Угоди про асоціацію України з ЄС, законодавчі акти.

Про це заявив заступник голови представництва ЄС в Україні Томас Фреллесен, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Критично важливою є сфера протидії корупції. Ми очікуємо, що НАБУ найближчим часом займеться серйозною роботою, і на те, що з'явиться незалежний аудит роботи НАБУ. Все це повинно функціонувати належним чином", - сказав Фреллесен.

Він також зазначив, що 2017 рік повинен стати роком інтенсифікації процесу реформ, необхідних для імплементації Угоди про асоціацію.

За словами Фреллесена, повинен бути розроблений конкретний план із реалізації реформ.

"Також дуже важливо, щоб законодавчі заходи необхідні для зближення з ЄС, пройшли відповідний процес у Верховній Раді. Це стосується транспорту, навколишнього середовища, а також інших технічних перешкод, які можуть виникнути. Ми дуже сподіваємося, що це буде вирішено найближчим часом", - зазначив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.