У Кремлі заявили, що не знали про контакти генпрокурора США з послом РФ

Четвер, 2 березня 2017, 18:59

У Кремлі заявили, що не знали про контакти генпрокурора США, а раніше сенатора, Джеффа Сешнса з послом РФ у Вашингтоні Сергієм Кисляком.

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає ТАСС.

"Мені невідомо про жодні зустрічі (Кисляка з Сешнсом - Ред.)", - сказав Пєсков, коментуючи повідомлення ЗМІ про контакти між главою російської дипмісії та генпрокурором США у минулому році.

"І чим більше посол проводить таких зустрічей, тим він ефективніше працює. Це стосується будь-якого посла", - підкреслив він, зазначивши, що посол США в Москві "має безліч контактів з депутатами Федеральних Зборів РФ і це абсолютно нормально".

Нагадаємо, лідер демократів у Палаті представників Конгресу США Ненсі Пелосі вимагає відставки генерального прокурора Джеффа Сешнса після того, як стало відомо, що він у минулому році двічі розмовляв з послом Росії в США і не розповів про це на слуханнях у Сенаті щодо затвердження його кандидатури на посаду глави міністерства юстиції.

Пізніше Сешнс випустив заяву, в якій підкреслив, що він "ніколи не зустрічався з російськими офіційними особами для обговорення питань, пов'язаних з передвиборчою кампанією".

Контакти, про які раніше не було відомо, можуть дати привід для нових закликів в Конгресі про призначення спеціального прокурора для розслідування ролі Росії у президентських виборах 2016 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.