США виділили Україні додаткові $23 млн на реформування фінсектора

Четвер, 23 березня 2017, 10:33

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) розпочало в Україні нову чотирирічну програму "Трансформація фінансового сектора" обсягом 23 млн дол.

Про це повідомляє УНІАН.

"Я із задоволенням оголошую про початок нової програми трансформації фінансового сектора в Україні", – заявив  заступник посла США в Україні Джордж Кент.

Повідомляється, що керівництво програми працюватиме разом з українською владою за напрямками підвищення довіри споживачів фінансових послуг, трансформації небанківського фінансового сектора, застосування електронних сервісів, реформування пенсійної системи, а також інформаційно-просвітницької роботи з уразливими групами населення.

За інформацією організаторів програми, її метою є "перетворення фінансового сектору України на прозору, справедливу і диверсифіковану систему, яка підтримує підприємства всіх розмірів і служить потребам людей".

Особливу увагу програма приділятиме фінансовій грамотності та захисту прав споживачів фінансових послуг.

Раніше повідомлялося, що Україна та США підписали угоду про надання 54 млн дол. додаткових коштів у рамках технічної допомоги на забезпечення стабільного економічного зростання, верховенства права та демократії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.