Адміністрація Трампа хоче зменшити фінансову допомогу іншим країнам

Неділя, 5 березня 2017, 15:39

Адміністрація президента США Дональда Трампа запропонує цього місяця "досить значне скорочення" у бюджет щодо фінансової підтримки, яка надається іншим країнам.

Таку інформацію виданню Fox News підтвердив глава адміністративно-бюджетного управління Білого дому Мік Малвейні.

"Ми маємо намір запропонувати скорочення іноземної допомоги, і ми маємо намір запропонувати, щоб ці гроші були витрачені тут (у США - Ред.)", - сказав він, додавши, що пропозиція включатиме "досить значне скорочення щодо іноземної допомоги".

За його словами, скорочення обсягу виділених коштів дозволить адміністрації Трампа заощадити кошти, необхідні на збільшення витрат на оборону.

"Суть цього досить проста: те, що менше грошей витрачатиметься за кордоном, означатиме, що більше грошей витрачатиметься тут", - сказав він.

Малвейні повідомив, що адміністрація Трампа оприлюднить пропозиції щодо бюджету 16 березня.

Агентство Reuters повідомляє, що адміністрація планує суттєве скорочення у багатьох інших державних програм.

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп запропонує збільшити витрати Пентагону на $54 млрд і на таку ж суму скоротити програми за невійськовими витратами, у тому числі значно зменшити іноземну допомогу.

Згодом у Білому домі пояснили, що збільшення витрат на оборону в новому бюджеті США продиктоване бажанням президента Дональда Трампа відновити армію і забезпечити військовослужбовців необхідним обладнанням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.