Хармс: рішення Порошенка підписати зміни до е-декларування - це величезне розчарування

Середа, 29 березня 2017, 18:06

Депутат Європейського парламенту від Німеччини Ребекка Хармс вважає, що президент України не повинен був підписувати зміни до е-декларування, якими подавати електронні декларації зобов’язали антикорупційних активістів.

Про це йдеться у заяві Хармс, текст якої має "Європейська правда".

"Рішення президента не ветувати, а підписати поправки до закону про електронне декларування - це величезне розчарування. Внесені поправки мають бути переглянуті. Особлива орієнтація цих поправок на НУО, що діють у боротьбі з корупцією, та пом'якшення правил прозорості, це значний крок назад в процесі реформування України", - заявила Хармс.

"Недовіра щодо громадянського суспільства, яке відіграє конструктивну і важливу роль у всьому процесі реформ, є шкідливою і контрпродуктивною для боротьби проти корупції та політичного процесу в Україні", - додала євродепутат.

Нагадаємо, 27 березня президент України Петро Порошенко підписав зміни до закону "Про протидію корупції", згідно з якими члени антикорупційних громадських організацій зобов'язані подавати електронні декларації.

В понеділок на зустрічі з представниками громадських організацій Порошенко заявив, що законопроект повинен бути підписаний через необхідність врахування інтересів військовослужбовців.

Проте президент підтримав необхідність створення робочої групи за участю представників громадських організацій, АП і депутатів Ради для узгодження змін до відповідного закону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua