Посол Франції в Японії піде у відставку в разі обрання Ле Пен президентом

Середа, 8 березня 2017, 15:47

Тьєррі Дана, посол Франції в Японії, заявив, що піде у відставку в разі перемоги лідера французьких ультраправих Марін Ле Пен на президентських виборах цього року.

Про це він написав у статті для видання Le Monde.

Французький дипломат ухвалив для себе таке рішення оскільки "позиції Національного фронту (партія Марін Ле Пен – ред.) несумісні з принципами Республіки".

"Чиновники мають самі відповідати, якщо вони займуть позицію, протилежну тій, яка є правильною для Національного фронту", – відзначив посол.

"Я можу запевнити президента Національного фронту … у разі трагічного результату виборів та обрання її президентом … я волію відмовитися від виконання своїх дипломатичних обов’язків…" – йдеться у зверненні Дана.

"Я не зможу захищати належним чином ваші принципи, які йдуть в розріз з усіма надбаннями Республіки, з усіма принципами, що зробили Францію великою державою", – наголосив дипломат.

Раніше повідомлялося, що майже 60% французів вбачають у партії Ле Пен загрозу для демократії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.