Ле Пен відмовилася з’явитися на допит до завершення виборчої кампанії

Субота, 4 березня 2017, 10:53

Лідер французьких ультраправих, кандидат у президенти Марін Ле Пен відмовилася з’явитися на допит у магістрат (судово-прокурорський орган) у справі оплати роботи її помічників у Європарламенті.

Про це заявив її адвокат Рудольф Боссе, повідомляє AFP.

За словами адвоката, Ле Пен написала магістратам листа, в якому заявила, що не з’явиться на допит до завершення виборчої кампанії.

Раніше у лютому Марін Ле Пен відмовилася прийти на допит у поліцію у справі про незаконно виплачені кошти своїм помічникам.

Європейське бюро з боротьби з шахрайством (OLAF) встановило, що голова партійного кабінету Ле Пен Катрін Грізе і охоронець Тьєрі Леж’е були фіктивно найняті в якості помічників європарламентаря.

Нагадаємо, в Європарламенті вважають, що Марін Ле Пен надміру винагороджувала працю двох своїх помічників коштом європейських платників податків, та вимагають повернути майже 300 тисяч євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?