Тимчасовим президентом ПАРЄ може стати парламентар з Угорщини Жолт Немет

Четвер, 27 квітня 2017, 16:05

Новим тимчасовим президентом ПАРЄ може стати угорський парламентар Жолт Немет з групи Європейської народної партії.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат, член української делегації в ПАРЄ Олексій Гончаренко.

"Новим тимчасовим президентом ПАРЄ після відходу Педро Аграмунта може стати угорський парламентар Zsolt Nemeth (Жолт Немет) з групи Європейської народної партії", - написав він.

Нагадаємо, наприкінці березня до Сирії прибула делегація депутатів ПАРЄ та Держдуми Росії на чолі з головою Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунтом. Попри те, що Аграмунт не був уповноважений асамблеєю чи її органами на здійснення такого візиту.

Після цього у ПАРЄ почали офіційно вимагати відставки Аграмунта. 

Після гострих дискусій та тиску на Аграмунта з боку депутатів ПАРЄ, зокрема, української делегації, Аграмунт погодився залишити посаду, але лише після завершення візиту короля Іспанії до ПАРЄ, а саму заяву про складання з себе повноваження він подасть аж 29 травня.

Про деталі домовленості, за якою Педро Аграмунт погодився залишити посаду, читайте у статті на сайті Європейської Правди "Жертва токсичної Росії: президент ПАРЄ узгодив деталі своєї відставки".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.