Трамп: Іран не повинен отримати ядерну зброю

Понеділок, 22 травня 2017, 18:49

Президент США Дональд Трамп прибув з візитом в Ізраїль і одразу заявив про загрозу, що виходитиме від Ірану, якщо він отримає ядерну зброю.

Про це повідомляє BBC.

"Іран не повинен володіти ядерною зброєю", - сказав Трамп в Єрусалимі, виступаючи поряд з президентом Ізраїлю Реувеном Рівліним.

Трамп також заявив, що Іран повинен "припинити фінансування, підготовку і оснащення терористів і бойовиків".

Він назвав важливим завданням досягнення ізраїльсько-палестинської мирної угоди, але був розпливчастим в тому, якою має бути ця угода, кажучи, що буде краще залишити обидві сторони для проведення прямих переговорів.

Трамп став першим президентом США, який відвідав розташовану в Єрусалимі Стіну плачу, що вважається найголовнішою святинею юдаїзму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Угода, що розлютила Макрона: як США та союзники змінюють світову систему безпеки

Безпекова угода США, Британії та Австралії спричинила скандал у трансатлантичній спільноті та стала викликом амбіціям Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Східний фланг НАТО: як Румунія шукає інструменти для стримування РФ

Румунія однією з перших держав регіону відчула небезпеку від РФ, почавши вибудовувати систему противаг російському впливу.

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.