У Turkish Airlines пасажирам бізнес-класу пропонуватимуть ноутбуки після заборони США

Субота, 6 травня 2017, 13:23

Авіакомпанія Turkish Airlines 6 травня почала роздавати ноутбуки пасажирам бізнес-класу після того як США та Британія ввели заборону на гаджети, більші за смартфон, на рейсах з Туреччини і низки інших країн.

Про це повідомляє Hurriyet daily news.

Наразі персонал авіакомпанії пропонує ноутбуки пасажирам бізнес-класу, які прямують в США. З 12 травня просити про ноутбук зможуть і пасажири, що подорожують до Британії.

Зазначається, що пропоновані перевізником ноутбуки оснащені тачскріном і вбудованою системою безпеки для захисту особистих даних користувача. Дані кожної сесії будуть видалятися автоматично після завершення використання ноутбука.

Нагадаємо, у березні уряд США ввів заборону для пасажирів рейсів з восьми країн Близького Сходу та Африки, а також Туреччини, брати в ручну поклажу ноутбуки, айпади, камери та більшість іншої електронної техніки. Аналогічну заборону на електроніку на рейсах  з Туреччини, Лівану, Йорданії, Єгипту, Тунісу та Саудівської Аравії ввела і Британія.

За неофіційною інформацією, заборона на техніку у ручній поклажі, можливо, пов'язана з небезпекою діяльності "Аль-Каїди" на Аравійському півострові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Литва проти Китаю: як маленька країна Балтії кидає виклик азійській наддержаві

Більше, аніж будь-яка інша європейська країна, у конфлікт із Китаєм втягнулася маленька Литва. Чому Вільнюс зважився на протистояння та які наслідки це матиме?

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.