Siemens стверджує, що у контракті є заборона використання їх турбін у Криму

Четвер, 13 липня 2017, 11:10

Німецька компанія Siemens заявляє, що у контракті, укладеному з російським ТОВ "Технопромэкспорт", є позиції про обов’язковість використання турбін, виготовлених компанією, на Таманській ТЕС, а додатково – є стаття із забороною використовувати турбіни на території Криму.

Про це стало відомо "Європейській правді" із посиланням на джерела, що знайомі із позовом Siemens.

Відповідно до цих норм, Siemens вважає угоду із "Технопромэкспорт" такою, що прикриває іншу угоду – про продаж турбін у Крим.

Siemens наголошує: якщо їм від початку було би відомо про справжні наміри російської компанії, угода не відбулася б. На цій підставі німецька компанія просить суд розірвати угоду, заарештувавши турбіни та заборонивши їх монтування у Криму.

Нагадаємо, у четвер британське агентство Reuters повідомило про поставку в Крим ще двох турбін, які схожі на ті, що виробляє німецький концерн Siemens. Минулого тижня агентство Reuters повідомило, що до Криму були поставлені турбіни виробництва німецького концерну Siemens в обхід санкцій ЄС. 

Таким чином, вірогідно, що Росія поставила на півострів вже чотири турбіни Siemens.

Турбіни Росія планує використати для нових кримських ТЕС.

Згодом Siemens заявив про наміри судитися, вимагаючи від росіян вивезення турбін із Криму.

Детальніше про колізію із турбінами Siemens - читайте у статті на ЄвроПравді: "Точка неповернення від Siemens: як Україні реагувати на порушення санкцій ЄС".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua