Меркель заявила, що Brexit і французькі вибори змінили її бачення Європи

Субота, 15 липня 2017, 15:43
Версія для друку Коментарі

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила виборцям, що рішення Британії покинути ЄС і обрання президентом Франції Еммануеля Макрона змінило її бачення об’єднаної Європи.

Про це повідомляє Reuters.

"Для багатьох людей, для мене в тому числі, щось змінилося, коли ми побачили бажання британців піти, коли ми хвилювалися за результати виборів у Франції і Нідерландах" - сказала Меркель.

Вона визнала, що ЄС – далекий від ідеального і подекуди забюрократизований.

"Але в останні місяці ми зрозуміли, що Європа це набагато більше ніж бюрократія і економічне регулювання, що життя разом у Європейському союзі це питання війни і миру і десятиліття мирного життя після Другої світової війни були немислимі без ЄС" - зазначила канцлер, чим викликала аплодисменти.

За її словами, люди у ЄС почали сприймати його переваги як даність.

"Ви не знайдете цього у багатьох частинах світу. І саме тому варто боротися за цю Європу. Саме тому один з наших виборчих плакатів каже: якщо Європа буде сильною, то і Німеччина буде сильною. Ці речі прямо пов’язані" - заявила Меркель.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter