РосЗМІ повідомили деталі можливих обмежень проти дипломатів США

Понеділок, 11 вересня 2017, 17:51

Російська влада може позбавити американських дипломатів можливості користуватися виділеними парковками біля будівель дипмісій США в Москві та інших російських містах.

Про це російське видання "Коммерсант" з’ясувало у своїх дипломатичних джерел.

Крім того, мова може йти про обмеження кількості пунктів в'їзду в РФ для американських дипломатів.

"Зараз у Росії таких пунктів для американців більше, ніж у них для нас", - заявив один зі співрозмовників видання. При  цьому відзначив, що Росія може додати ще два пункти - в окупованих Севастополі та Сімферополі.

Розглядається також можливість зменшення кількості американських дипломатів в РФ, яким дозволено вільно виїжджати за межі певної зони навколо диппредставництв.

Нагадаємо, у понеділок глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що російська влада приведе до "повного паритету" умови, в яких працюють американські і російські дипломати.

Раніше президент Росії Володимир Путін заявив, що для "повного паритету" слід скоротити ще 155 американських дипломатів. Саме стільки людей працюють зараз в постійному представництві РФ при ООН.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.