Британія закликала Україну профінансувати Суспільне мовлення у повному обсязі

Четвер, 21 вересня 2017, 17:58
Версія для друку Коментарі

Велика Британія закликала Україну забезпечити у повному обсязі у державному бюджеті видатки на Суспільне мовлення у 2018 році.

Про це йдеться у повідомленні посольства Великої Британії в Україні у Twitter.

"Британія поділяє занепокоєння партнерів і неурядових організацій щодо ризику недофінансування на 50% Суспільного мовлення", - йдеться у повідомленні.

"Видатки на Суспільне мовлення потрібні у повному обсязі, якщо Україна прагне довести свої зобов'язання щодо підтримки незалежних і вільних ЗМІ", - додали дипломати.

Єврокомісар з питань розширення і політики сусідства Йоганнес Ган закликав український уряд профінансувати Суспільне мовлення в повному обсязі відповідно до зобов’язань.

Проект бюджету на 2018 рік передбачає, що Суспільне мовлення може отримати лише половину тієї суми, яку передбачає закон – 776 млн грн.

Керівник Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія повідомив, що зазначена сума – це половина від 0,2% бюджету країни, передбачених законом.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter