Внаслідок повені на околицях Афін загинули 5 осіб, 4 зникли безвісти

фото
Середа, 15 листопада 2017, 13:18

На околицях Афін п’ятеро людей стали жертвами повені, яка перетворила дороги в бурхливі потоки бруду і сміття та спричинила закриття шкіл.

Про це повідомляє Associated Press.

Пожежна служба повідомила, що ще чотири людини пропали безвісти. П’ятеро жертв - двоє жінок і троє чоловіків – загинули у районі Мандра.

Фото: kathimerini.gr 

Пожежні отримали щонайменше 340 дзвінків від населення з проханням допомогти перекачати воду з затоплених будівель та врятувати людей, що опинилися в пастці під водою.

Місцева влада закриває школи в районах Мандра, Неа Перамос і Мегара. На ділянці автомагістралі Афіни-Коринф через високу воду доступ обмежено.

 Фото: kathimerini.gr 
 Фото: kathimerini.gr 

Напередодні грецька влада оголосила надзвичайний стан на маленькому острові Сімі в Егейському морі, де дощі затопили будинки, магазини і електростанцію та змили транспортні засоби в море.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.