У Бельгії жителям роздаватимуть таблетки з йодом для профілактики впливу радіації

Четвер, 16 листопада 2017, 15:46

Уряд Бельгії схвалив новий план ядерної безпеки, який передбачає процедури підготовки до надзвичайних ситуацій, кризового управління та моніторингу.

Про це повідомляє Le Soir.

Одним з пунктів плану є видача таблеток йоду в якості профілактики (не чекаючи, очевидно, інцидентів на АЕС) всім, хто живе в радіусі 100 км навколо АЕС, а не в радіусі 20 км, як це відбувається в даний час.

Враховуючи відносно невеликі розміри території Бельгії та розташовані на ній шість АЕС, під це рішення підпадають практично всі бельгійці.

Таблетки призначені для запобігання раку щитовидної залози у разі радіоактивного забруднення.

ЗМІ повідомляли, що бельгійські АЕС були пріоритетною ціллю для терористів, які вчинили теракти 22 березня в Брюсселі. Прокуратура цю інформацію не підтвердила.

Нагадаємо, влада німецького міста Аахен, яке знаходиться на кордоні із Бельгією, готується видавати місцевим жителям таблетки з йодом на випадок аварії на бельгійській атомній електростанції "Тіанж".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Настав час змінити політику Берліна щодо РФ: звернення німецьких експертів до уряду

Якщо Берлін обмежуватиметься символічними реакціями на ревізіоністські авантюри РФ – це лише спокушатиме Кремль йти на нові.

Найгірший з принців: як син Єлизавети II підставив британську монархію

У британській королівській родині стався ще один скандал. Проте тепер Букінгемському палацу довелося піти на безпрецедентні заходи.

Похмілля для прем'єра: як порушення карантину може коштувати посади Борису Джонсону

Через скандали навколо порушення карантину Борис Джонсон наразі ближчий до відставки, аніж будь-коли з моменту свого призначення на прем'єрську посаду.