Трамп пропонував перенести з Мінська переговори по Донбасу – президент Казахстану

П'ятниця, 19 січня 2018, 08:35

Президент США Дональд Трамп запропонував перенести з Мінська в інше місце переговори щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

Про це розповів президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв на прес-конференції в Нью-Йорку за підсумками засідання Ради безпеки ООН, повідомляє казахський портал Today.

За словами Назарбаєва, у розмові з Трампом він не піднімав тему стосунків США і РФ.

"Безпосередньо ця розмова не відбувалася - обстановка не дозволяє, самі знаєте. Але ми через Північну Корею перекинули" місток "до України. Є Мінські домовленості, які зайшли в глухий кут, я вважаю" - сказав він.

"Мінськ-1" в глухому куті, потрібен "Мінськ-2". Він (Трамп – ред. ) говорить: "Давайте в іншому місці, не в Мінську". Я кажу: "Давайте в Казахстані, як спочатку мало бути" . (...) Домовилися в цьому напрямку працювати ", - розповів Назарбаєв.

Крім того, він підтримав ідею введення миротворчої місії ООН на Донбас.

"Зараз миротворців треба вводити в Донбас і Луганськ. (...) треба зближувати ці позиції (Росії та України – ред.), приходити до порозуміння" - сказав президент Казахстану.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.