В уряді схвалили проекти установчих документів Експортно-кредитного агентства

Четвер, 1 лютого 2018, 16:41

Урядовий комітет з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності схвалив проекти установчих документів Експортно-кредитного агентства.

Про це йдеться у повідомленні Мінекономрозвитку.

Відповідальним за виконання дій, пов’язаних із здійсненням приватного розміщення акцій приватного акціонерного товариства визначається Мінекономрозвитку. Кількість акції у першому випуску становитиме 200 000 штук. Статутний капітал агентства становитиме 200 млн грн і забезпечуватиметься з коштів державного бюджету.

"Ми очікуємо, що у лютому проекти установчих документів ЕКА схвалить уряд, а протягом найближчих 4-х місяців завершиться і весь юридичний процес, пов’язаний зі створенням агентства. Після цього вже розпочнеться відбір відповідних кваліфікованих фахівців, які будуть допомагати українським експортерам з кредитуванням і страхуванням", - прокоментував перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів, який головує в комітеті.

Після запуску Експортно-кредитне агентство здійснюватиме страхування, перестрахування і надання гарантій за договорами, які забезпечують розвиток експорту.

Воно також братиме участь у виконанні програм часткової компенсації відсоткової ставки за експортним кредитом і надаватиме консультації експортерам. Це послідовний крок у рамках політики Мінекономрозвитку з підтримки українських виробників, що підвищить конкурентоспроможність останніх на світових ринках.

Нагадаємо, торговий представник України Наталія Микольська раніше заявляла, що на затвердження уряду у лютому буде подано новий законопроект  про експортно-кредитне агентство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: