Угорщина вимагає відставки Верховного комісара ООН з прав людини

Понеділок, 26 лютого 2018, 18:24

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто закликав піти у відставку  Верховного комісара ООН з прав людини Зейда Раада аль-Хуссеїна, який звинуватив угорського прем’єра Віктора Орбана у расизмі і ксенофобії.

Про це йдеться у повідомленні на сайті МЗС Угорщини.

"Це неприйнятно для посадової особи міжнародної організації, це недостойної викликає обурення, Верховний комісар має піти у відставку" - заявив Сійярто.

Таку реакцію викликала заява аль-Хуссеїна з приводу зростання расистських настроїв у Європі.

"Расисти у Європі все менше маскуються і соромляться своїх поглядів, наприклад, Віктор Орбан, який говорив, що не хоче "змішувати свої кольори з чужими". Чи знаєте, що відбувається з меншинами у тих країнах, де лідери прагнуть етнічної, національної і расової чистоти?" - зазначив Верховний комісар ООН.

Сійярто наголошує, що комісар не вперше звинувачує Угорщину і її "демократично обраний уряд".

За словами міністра, міграція не належить до невід’ємних прав людини і в ООН не можуть критикувати Будапешт за його міграційну політику.

Нагадаємо, глава МЗС Угорщини Петер Сійярто обізвав свого люксембурзького колегу Жана Ассельборна ідіотом з божевільними ідеями,  після того як той назвав Віктора Орбана диктатором.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.