Клімкін 3 березня відвідає Польщу з робочим візитом

Четвер, 1 березня 2018, 19:14

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін 3 березня здійснить робочий візит до Польщі.

Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

"3 березня 2018 року відбудеться робочий візит міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Республіки Польща для участі у поминальних заходах, присвячених роковинам розстрілів українців підрозділами польського підпілля у с.Павлокома в березні 1945 року", - йдеться у повідомленні.

Перед візитом, 2 березня, Клімкін відвідає Львів з робочою поїздкою.

Нагадаємо, у Польщі стурбовані висловлюваннями українського віце-прем’єра Павла Розенка, в яких він назвав умовами відновлення пошуково-ексгумаційних робіт в Україні зміну закону про Інститут національної пам’яті та відновлення українських пам’ятників у Польщі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Тримор'я стає ближчим: що допоможе Україні в центральноєвропейській ініціативі

Україна отримує важливий шанс наблизитись до ініціативи Тримор'я, зі статусом спостерігача чи навіть повноцінним членством.

"Збройні" помилки Німеччини: чому політика Берліна часом сприяє конфліктам у світі

"Ніякої зброї для кризових районів" – за цією формулою вже багато років живе німецька зовнішня політика. Але які наслідки у реальному життя має слідування цьому принципу?

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".