ЄС підтримав заяву про "балтійську політику" США щодо Криму

Четвер, 26 липня 2018, 07:48

Європейський Союз підтримав "Кримську декларацію США" із досвідом країн Балтії у своїй основі та вважає, що документ ілюструє міцну позицію щодо незаконної анексії Криму Росією.

Про це "Європейській правді" повідомив речник Євросоюзу.

"Кримська декларація США" відображає сильну і принципову позицію США щодо незаконної анексії Росією Криму та Севастополя та щодо порушення суверенітету і територіальної цілісності України", - заявив представник Євросоюзу.

У ЄС нагадують, як було вказано у декларації високого представника Федеріки Могеріні від 16 березня 2018 року, ЄС не визнає і продовжує засуджувати незаконну анексію.

"Ми, як і раніше, твердо прихильні суверенітету і територіальній цілісності України і повністю реалізуємо нашу політику невизнання, в тому числі за допомогою обмежувальних заходів. Це порушення міжнародного права залишається прямим викликом міжнародній безпеці, що має серйозні наслідки для міжнародного правопорядку, який захищає єдність і суверенітет усіх держав", - наголосив представник ЄС.

Як повідомлялося, в середу Держдеп оприлюднив політику США щодо Криму, в основі якої – досвід країн Балтії.

Міністерство закордонних справ Великої Британії оголосило про підтримку офіційної політики невизнання Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?