США внесли російський банк до санкційного списку щодо КНДР

П'ятниця, 3 серпня 2018, 18:05

Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США оголосило про додаткові санкції відносно Північної Кореї, ввівши обмеження проти російського банку "Агросоюз", що надавав послуги північнокорейцям в обхід санкцій ООН.

Про це повідомляється на сайті відомства.

"Сьогоднішня дія спрямована проти російського банку, що свідомо сприяв значній транзакції від імені особи, пов'язаної з Північною Кореєю, що призначалася для діяльності, пов'язаної зі зброєю масового знищення", - йдеться у повідомленні.

Управління також ввело санкції проти громадянина Північної Кореї Рі Йонг Вона 1971 року народження, який імовірно мешкає в Москві, китайської компанії Dandong Zhongsheng Industry & Trade і північнокорейської компанії Korea Ungum Corporation.

"Ці дії зміцнюють незмінну прихильність Сполучених Штатів виконанню рішень Ради Безпеки ООН (РБ ООН)", - йдеться у заяві.

"Сполучені Штати будуть продовжувати застосовувати санкції ООН і США і закривати незаконні потоки доходів в Північну Корею. Наші санкції будуть залишатися в силі до тих пір, поки ми не досягнемо остаточної, повністю перевіреної денуклеаризації Північної Кореї", - сказав міністр фінансів Стівен Мнучин.

В результаті сьогоднішніх дій, будь-яке майно або майнові інтереси підсанкційних осіб та організацій, у володінні чи під контролем громадян США, Вашингтон заблокував, а громадянам США взагалі заборонено спілкуватися з будь-ким із зазначених осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.