Люксембург вітає рішення ЄС щодо податків McDonald's

Середа, 19 вересня 2018, 15:31

Люксембург привітав рішення Європейської комісії про те, що його податкова угода з McDonald's не була незаконною. Розслідування тривало три роки.

Про це пише Reuters.

Комісія зазначила, що невідповідність між податковим законодавством США та Люксембургу призвела до того, що американська мережа швидкого харчування не сплачує податків на деякі прибутки.

Таким чином ЄК не знайшла доказів того, що McDonalds отримала незаконну допомогу від люксембурзької влади.

У 2015 році ЄК провела попередню перевірку і зробила висновок, що податковий режим, наданий McDonald's Люксебругом, давав компанії певні переваги на європейському ринку, що суперечить правилам ЄС.

Зазначимо, Європейська комісія має намір відкликати судові позови проти Ірландії після того, як Дублін стягнув 13,1 млрд. євро неоплачених податків і відсотки з американського технічного гіганта Apple.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.

Що робити, якщо загубив паспорт за кордоном? Інструкція та лайфхаки

Як повернутися в Україну без паспорта? Цей текст варто прочитати кожному, хто принаймні іноді подорожує за кордон...

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?