ЄС зобов’яже Google і Facebook видаляти терористичний контент

Четвер, 9 серпня 2018, 10:34

Європейський Союз має намір на законодавчому рівні зобов'язати інтернет-компанії, такі як Facebook i Google, оперативніше, ніж сьогодні, ідентифікувати та видаляти терористичний контент.

Про це повідомила німецька газета Die Welt з посиланням на інформоване джерело у Європейській комісії

Законодавчу пропозицію планують представити в середині вересня. Видання відзначає, що Брюссель не задоволений сьогоднішніми добровільними зусиллями компаній із вилучення контенту.

За словами єврокомісара з питань безпеки Джуліана Кінге, попри позитивні результати добровільних угод з інтернет-компаніями, у цьому питанні спостерігається недостатній прогрес.

"Щоб краще захищати наших громадян, ми повинні вжити більш жорсткі заходи проти терористичного контенту", - зазначив Кінг.

Єврокомісар переконує, що законопроект, над яким працює комісія, повністю відповідає основним правам і свободі вираження у мережі. За його словами, мета законопроекту - створити чіткі, прозорі рамки і мінімальні вимоги для кожної інтернет-платформи, яка хоче пропонувати свої послуги європейцям.

Сьогодні в ЄС існує ціла низка різних правил щодо вилучення контенту і це створило значну юридичну невизначеність серед інтернет-компаній, додав Кінг. Крім того, не всі платформи долучились до добровільного вилучення інтернет-контенту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua