В Латвії у день виборів "хакнули" соцмережу: на стартовій – Путін і гімн РФ

фото
Субота, 6 жовтня 2018, 16:25

У Латвії у день парламентських виборів хакери зламали соціальну мережу draugiem.lv – при спробі зайти у мережу звучить російський гімн, з'являються російський прапор і фотографії з президентом Путіним і "зеленими чоловічками".

Про це повідомляє Delfi.

Хакери розмістили на сайті фотографії із написом: "Товариші латиші, це стосується вас. Кордон Росії ніде не закінчується.

Русскій мір може і повинен об'єднати всіх, кому дороге російське слово і російська культура, де б вони не жили, в Росії або за її межами. Частіше вживайте це словосполучення - "Русскій мір".

Користувачі з Литви підтверджують хакерську атаку у Twitter.

Представник Draugiem Group Яніс Палкавніекс підтвердив агентству LЕТА, що на сайт Draugiem.lv здійснена кібератака. Діяльність порталу припинена на декілька годин.

Прес-секретар установи щодо запобігання інцидентів з безпекою в сфері інформаційних технологій Cert.lv Ліга Бесере повідомила, що Cert.lv активно працює над з'ясуванням причин і джерел злому.

У Латвії у суботу, 6 жовтня, відбуваються парламентські вибори, результатом яких може стати прихід до влади проросійських сил.

Найбільшу підтримку (майже 15%) має соціал-демократична партія "Saskana" ("Злагода") ризького мера Ніла Ушакова, орієнтована переважно на російського виборця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.