У Італії загострився конфлікт між віце-прем'єрами

П'ятниця, 16 листопада 2018, 18:26

Міністр внутрішніх справ Італії та лідер "Ліги" Маттео Сальвіні, закликавши до побудови установок для спалювання сміття у області Кампанія, спровокував "напруженість в уряді".

Про це заявив другий віце-прем'єр-міністр уряду, лідер руху "5 зірок" Луїджі Ді Майо, пише ANSA.

"Мені шкода, що Сальвіні вирішив втрутитися в цю суперечку і створити напруженість в уряді", - сказав Ді Майо, який також є міністром праці та промисловості.

"Мені шкода про цей скандал зі сміттєспалювальними установками, оскільки він ґрунтується на питанні, яке не повинно підніматися, оскільки воно відсутнє в урядовому контракті", - зазначив він.

"У нас є міністр охорони навколишнього середовища, який відкрив "землю пожеж" та знає Кампанію, тому ми довіряємо йому", - додав Ді Майо.

Конфлікт між коаліційними партнерами "Лігою" і "5 зірками" загострився 16 листопада після того, як Сальвіні виступив за встановлення  сміттєспалювальних установок для побутового сміття в кожній провінції в південному регіоні Кампанія. Незаконне спалювання відходів є великою проблемою в Кампанії.

У "5 зірок" відкинули ідею Сальвіні, а Ді Майо заявив, що побутове сміття не має нічого спільного з нелегальним спалюванням, оскільки ця проблема здебільшого стосується промислових відходів.

"Відсоток сміття, зібраний окремо для переробки, майже на 20 пунктів нижчий в Кампанії, ніж в інших регіонах Італії", - сказав Сальвіні.

У "5 зірок" кажуть, що регіону потрібні заводи для компостування, для переробки механічних відходів, а не використання сміттєспалювальних установок.

Ді Майо минулого тижня заявив про можливість розпаду коаліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: