Віце-прем'єр Італії заявив про можливість розпаду коаліції

Четвер, 8 листопада 2018, 12:49

Коаліційну угоду уряду Італії між партіями "Ліга" і "5 зірок" буде порушено, якщо сторонам не вдасться досягнути згоди щодо закону про давність кримінального переслідування.

Про це заявив заступник прем'єр-міністра Італії і лідер популістичного руху "5 зірок" Луїджі Ді Майо, пише Reuters.

"Ми повинні досягти угоди, інакше урядовий контракт руйнується", - сказав Ді Майо, що є останнім знаком ескалації напруженості між двома керівними партіями.

Він також підтвердив, що в четвер зустрінеться з прем'єр-міністром Джузеппе Конте, віце-прем'єр-міністром та лідером "Ліги" Маттео Сальвіні та міністром юстиції Альфонсо Бонафеде.

"П'ятизіркові" хочуть розширити терміни, призначені для переслідування численних злочинів, зокрема корупції.

"Ліга" стверджує, що полегшення обмежень означає, що обвинувачені можуть зіткнутися з неприйнятно довгими правовими баталіями, а її союзник каже, що, як свідчить ситуація, дуже багато випадків закінчуються без будь-якого вироку.

Інші політичні розбіжності також розхитують коаліцію. Напередодні Сенат проголосував за постанову про безпеку та міграцію, яка змінює законодавство щодо прийому біженців, зокрема шукачів притулку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"