Причиною евакуації вокзалів Барселони і Мадрида стала пряжка у формі гранати

фото
Середа, 7 листопада 2018, 14:02

З’ясувалося, що причиною евакуації вокзалу "Сантс" у Барселоні та вокзалу "Аточа" у Мадриді стала пряжка у формі гранати у валізі однієї з пасажирок.

Про це повідомляє El Pais.

Працівник приватної компанії, яка здійснює контроль безпеки на вокзалі, з невідомої причини пропустив жінку з валізою, у якій, як показав сканер, чітко проглядався предмет у формі ручної гранати і численні дроти навколо нього.

Однак лише після повторного огляду зображень зі сканера офіцери підняли тривогу і наказали поліції зупинити пасажирку, яка на той момент вже вирушила швидкісним потягом до Мадрида.

Після цього поліція Каталонії передала повідомлення про підозрілу пасажирку колегам з національної поліції, які і прийняли рішення евакуювати вокзал "Аточа".

По прибутті на вокзал агенти поліції оглянули вагони, знайшовши пасажирку і її підозрілу валізу. Як з’ясувалося, у багажі жінки була пряжка у формі ручної гранати, яка і спричинила евакуацію двох вокзалів і перебої в роботі залізниці.

 

Проти працівників охоронної компанії, які пропустили жінку на контролі безпеки в Барселоні, ведеться розслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"