Байден: Росія, як і раніше, веде активну війну в Україні

Субота, 16 лютого 2019, 16:29

Колишній віце-президент США Джо Байден заявив, що Росія продовжує вести активну війну в Україні та дестабілізувати європейські демократії.

Із такою заявою він виступив на Мюнхенській конференції з питань безпеки, повідомляє "Європейська правда".

"Ми зіткнулись з новими відносинами. Підйом Китаю, занепад Росії і її більш агресивна поведінка. Китай намагається стати гегемоном, а Росія використовує всі інструменти, щоб посіяти дестабілізацію, розкол у демократичних країнах Європи, включаючи Україну, де вона, як і раніше, сьогодні веде активну війну", - заявив колишній віце-президент США.

Байден заявив, що пишається коаліцією, яка сформувалася у Європі у відповідь на агресію в Україні. Він також заявив про рішучу підтримку ЄС та НАТО.

"Я рішуче підтримую НАТО. Вважаю, це найважливіший альянс в історії людства, завдяки якому нам вдалося зберегти безпеку в останні 70 років… Рішуче підтримую ЄС. Це антидот надзвичайному націоналізму, який двічі руйнував континент", - сказав Байден.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.