США визначили топ-дипломата, відповідального за Україну та Росію

Середа, 6 березня 2019, 17:42

Сполучені Штати визначилися з кандидатурою помічника держсекретаря у справах Європи і Євразії замість Весса Мітчелла, який у лютому пішов у відставку.

Мітчелла замінить кар'єрний дипломат Філіп Рікер, який до останнього часу обіймав посаду цивільного заступника головнокомандувача Об'єднаних сил США в Європі і радника з політичних питань.

 
Філіп Рікер

Офіційного представлення Рікера ще не було, але грецьке видання Ekathimerini раніше повідомило, що він почне працювати з 18 березня.

Сам Рікер 4 березня перебував з візитом на Балканах і мимохідь згадав про своє призначення, зазначивши, що "початок моєї роботи на цій посаді – це нагода просунутися у переговорах із Косовом".

Інформацію про призначення Рікера підтвердив представник Держдепу Роберт Палладіно під час брифінгу 5 березня. "Пізніше цього місяця ми будемо раді знову вітати у Вашингтоні посла Філіпа Рікера. З 18 березня він стане заступником держсекретаря у справах Європи і Євразії" - сказав він.

З 2008 по 2011 року Рікер працював послом США в Македонії, а з 2011 по 2013 рік був заступником помічника секретаря Бюро.

Мітчелл серед іншого був відповідальний за врегулювання суперечки між Угорщиною та Україною через закон про освіту.

Читайте також: "Атака заради Трампа: навіщо Угорщина зберігала конфлікт з Україною"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua