Ватикан почав розслідування через зниклу десятки років тому дівчину

Середа, 10 квітня 2019, 16:30

Ватикан вперше почав власне розслідування у справі Емануель Орланді, 15-річної дівчинки з  Ватикану, яка зникла влітку 1983 року.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Associated Press.

Орланді була дочкою члена поліції Ватикану, і останній раз її бачили, як вона йшла з уроку музики. Протягом десятиліть були різні теорії про те, хто її викрав і чому так і не знайшли її тіло.

Ватикан обдумує прохання відкрити могилу через зниклу 35 років тому дівчину

Адвокат сім'ї Орланді, Лаура Сгро, підтвердила у середу початок розслідування.

Вона сказала, що "державний секретаріат санкціонував початок розслідування могили на Тевтонського кладовищі у Ватикані". Таке рішення було ухвалене після того, як анонім рекомендували зазирнути всередину могили, "на яку вказує ангел на кладовищі".

На могилі є мармуровий ангел, що тримає табличку з написом "Спочивай з миром" латиною над надгробною плитою з написом, присвяченим німецькому принцу, який був призначений архієпископом у 1857 році.

Таємниця Ватикану: у посольстві знову знайшли людські кістки

Експерти вже оглядали могилу і прийшли до висновку, що її відкривали щонайменше один раз.

Протягом багатьох років справа Орланді була пов'язана з численними версіями, починаючи від спроби вбити Папу Іоанна Павла II до фінансового скандалу банку Ватикану та кримінального злочину в Римі.

У жовтні минулого року про цю справу знову заговорили через фрагменти кісток, які були виявлені під час реконструкції над прибудовою до посольства Ватикану.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: