Таємниця Ватикану: у посольстві знову знайшли людські кістки

Вівторок, 6 листопада 2018, 15:09

Італійська поліція провела новий огляд в будівлі посольства Святого Престолу в Римі і виявила нові елементи людських решток.

Про це пише ANSA з посиланням на джерела в поліції.

"Ці фрагменти можуть бути корисні для ідентифікації раніше виявлених там останків", - зазначив співрозмовник, додавши, що йдеться про людські кістки.

 

Минулого тижня під час проведення ремонту підлоги у приміщенні, яке з 1949 року займає диппредставництво Ватикану, робітники виявили майже цілий скелет, а також інші кістки. Експерти дійшли висновку, що вони належали жінці.

Ця інформація підняла розмови про те, що знахідка може розкрити таємницю зникнення двох 15-річних дівчат, які зникли в Римі 1983 року. Одна з них, Емануела Орланді, була громадянкою Ватикану.

Зникнення Орланді та Мірели Грегорі ніколи не пов'язували. Зникнення Орланді було більш гучною справою через зв'язок із Ватиканом. Вона зникла після того, як залишила квартиру своєї родини у Ватикані, щоб піти на уроки музики в Римі.

Протягом багатьох років її справа була пов'язана з численними версіями, починаючи від спроби вбити Папу Іоанна Павла II до фінансового скандалу банку Ватикану та кримінального злочину в Римі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: