Brexit: консерватори вимагають від Мей вийти з переговорів з лейбористами

Вівторок, 14 травня 2019, 13:08

Високопоставлені члени Консервативної партії вимагають від прем'єр-міністра Великої Британії Терези Мей відмовитися від переговорів з лейбористами щодо компромісу для затвердження угоди по Brexit.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Тринадцять колишніх колег Мей з кабінету міністрів, а також Грем Бреді, голова Комітету 1922, керуючого справами партії, написали лист з проханням не погоджуватися на вимогу лейбористів про митний союз з ЄС після Brexit.

"Ви б втратили лояльну середину Консервативної партії, розкололи б нашу партію і, ймовірно, нічого б не добилися. Ми закликаємо вас подумати ще раз", - йдеться в листі, підписаному Гевіном Вільямсоном, звільненим з посади міністра оборони в цьому місяці, і колишнім міністром закордонних справ Борисом Джонсоном.

Мей неодноразово виключала можливість вступу в постійний митний союз з ЄС. Лідер лейбористів Джеремі Корбін сказав, що минулого тижня прем'єр не зробила вагомої пропозиції щодо Brexit і не змінила свої "червоні лінії".

ЄС помилився, промовчавши під час Brexit-кампанії - Юнкер

Брейді раніше заявляв, що Мей повинна прискорити процес відходу з поста і оголосити про відставку до виходу Палати громад на літні канікули, які зазвичай починаються в третій або четвертий тиждень липня.

7 травня стало відомо, що Британія повинна буде взяти участь у виборах до Європарламенту, адже вже очевидно, що не вистачить часу для ратифікації угоди про вихід з ЄС в парламенті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.