В ЄС вітають схвалення оновленого "енергетичного" додатка до Угоди про асоціацію

Четвер, 6 червня 2019, 17:41

Представництво ЄС вітає ратифікацію Верховною радою оновленого енергетичного додатка до Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Про це повідомляє "Європейська правда".

"Представництво ЄС вітає ухвалення оновленого амбітного енергетичного додатку до Угоди про асоціацію. Це підтверджує прагнення України запровадити у себе правила ЄС на ринках газу та електроенергії", - йдеться у повідомленні представництва ЄС у Twitter.

Нагадаємо, 6 червня Верховна рада ратифікувала внесення змін до додатка XXVII до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

В оновленому додатку XXVII до Угоди про асоціацію передбачаються нові енергетичні стандарти, які в перспективі наблизять Україну до повноправного членства в ЄС.

Це нові правила, дотримання яких дозволить забезпечити інтеграцію України до внутрішнього ринку ЄС у секторах газу та електроенергії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Меркель не лише з Путіним: де канцлерка опиралася диктаторам, а де йшла на поступки

Якими були взаємини Ангели Меркель з диктаторами сучасності? ЄвроПравда публікує у скороченому вигляді один з розділів нової біографії канцлерки.

Без довіри не буде прогресу: чим важлива для України реформа у сфері метрології

Що заважає Україні отримати "промисловий безвіз" із ЄС? І що не так із вітчизняною інфраструктурою якості?

Скинути королеву: як Барбадос "звільнив" Єлизавету ІІ та що чекає на британську монархію

400 років тому острів привабив англійських колоніалістів, що згодом принесло багато горя. Тепер це – "рай на землі", який вирішив утекти від британської монархії.