Зміна влади у Молдові: стало відомо, хто очолить МЗС

Субота, 8 червня 2019, 15:47

Проросійська Партія соціалістів Молдови (ПСРМ) і проєвропейський блок ACUM домовилися, що Міністерство закордонних справ і європейської інтеграції очолить Ніку Попеску.

Цю інформацію "Європейській правді" підтвердив один із депутатів ACUM.

Попеску є директором програми "Ширша Європа" при Європейській раді з міжнародних відносин, а також старшим науковим співробітником у Новій ініціативі європейської безпеки при ECFR. Серед його основних тем спеціалізації: Росія та Східне партнерство, кібербезпека та інформаційна війна, пострадянські конфлікти.

Читайте також
Стали відомі умови коаліції проросійської та проєвропейської партій Молдови

Попеску був старшим радником з питань зовнішньої політики та справ ЄС у прем'єр-міністра Молдови (2010, 2012-2013). До цього він працював керівником програми та старшим науковим співробітником лондонського офісу ECFR (2007-2009, 2011-2012), а також науковим співробітником Центру європейських досліджень у Брюсселі (2005-2007).

 

Згідно з попередньою домовленістю партій, тимчасовий уряд очолить лідер ACUM Майя Санду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.