Ватиканська таємниця: родину зниклої дівчинки спіткало чергове розчарування

Понеділок, 29 липня 2019, 08:57

Сотні кісток, знайдених в підземному сховищі біля Ватиканського кладовища, виявилися занадто старими, щоб належати 15-річній дівчинці, яка зникла 35 років тому.

Про це пише "Європейська правда" з посиланням на агентство AP.

У неділю Ватикан повідомив: дослідження кісток і тисяч кісткових фрагментів визначили, що всі вони датуються до ХХ століття.

Останки були знайдені під кам'яною плитою після того, як сім'я дівчинки Емануели Орланді попросила відкрити гробницю принцес ХІХ століття на крихітному Тевтонському кладовищі.

Ватикан пояснив, що його зовнішній експерт відхилив прохання родини провести лабораторні дослідження близько 70 кісток з підземної схованки, оскільки вони "дуже древні".

Читайте також
Ватиканська таємниця зниклої дівчини: знайдено нові людські рештки

Емануела, дочка члена поліції Ватикану, зникла після уроку музики в Римі у 1983 році. Протягом десятиліть були різні теорії про те, хто її викрав і чому так і не знайшли її тіло.

Протягом багатьох років справа Орланді була пов'язана з численними версіями, починаючи від спроби вбити Папу Іоанна Павла II до фінансового скандалу банку Ватикану та кримінального злочину в Римі.

У жовтні минулого року про цю справу знову заговорили через фрагменти кісток, які були виявлені під час реконструкції над прибудовою до посольства Ватикану.

Читайте також
У Ватикані відкрили могили через зниклу 35 років тому дівчину, вони виявилися порожні

Аналіз останків пізніше показав, що вони датовані раніше 1964 року і належали чоловікові.

Однак у листопаді поліція провела новий огляд в будівлі посольства Святого Престолу в Римі та виявила нові елементи людських останків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.

Більше безпеки, менше корупції: чому ЄС змінює свою думку щодо ядерної енергії

Найближчим часом ЄС може докорінно змінити свої підходи до ядерної енергетики. І це однозначно добра новина для України.

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...