Глава МВС Сербії: ми не продавали зброю в Україну

П'ятниця, 22 листопада 2019, 17:11

Міністр внутрішніх справ Сербії Небойша Стефанович заявив, що Сербія не експортує зброю в Україну і не продавала міни для використання у бойових діях на Донбасі.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на сербський портал N1Info.

"Якщо третя країна продає нашу зброю Україні, що може зробити Сербія? Зрештою, ви бачили, президент вийшов з дуже точною інформацією, які компанії були залучені при покупці тієї партії, яку показали по телебаченню, хто купив, і хто продав зброю, ми навіть не сказали, що це було зроблено незаконно, просто щоб знали, хто це зробив, щоб люди не говорили про різні домисли, а бачили, хто брав участь в купівлі і продажу цієї зброї", - сказав Стефанович.

Президент Сербії Александар Вучич раніше заявив, що показані на відео міни були частиною партії в 15 тисяч штук, проданої компанії "Техноремонт" Петара Црногораца, власника сербської фірми із продажу зброї CPR Impex.

"Ця компанія купила 15 тисяч мін і продала їх польській компанії через Кіпр. Ніде жодного разу не згадувалася ні Україна, ні будь-яка інша країна. Інакше Сербія не допустила б цього через наші хороші відносини як з Російською Федерацією, так і з Україною", - сказав Вучич.

Раніше болгарська антизахідна розслідувачка Діляна Гайтанджиєва заявила, що українські військові на Донбасі, ймовірно, використовують зброю з Сербії попри те, що країна офіційно не експортувала озброєння до України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua