Прем'єр Британії заборонив міністрам їхати на економічний форум у Давосі

Середа, 18 грудня 2019, 08:23

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заборонив міністрам відвідувати Всесвітній економічний форум в Давосі в січні, з огляду на бажання зміцнити позиції партії серед виборців з робітничого класу.

Як повідомляє "Європейська правда", про це пише The Guardian з посиланням на джерела в офісі прем'єра.

Сам Джонсон також не поїде в Давос, оскільки висловив бажання "зосередитися на пріоритетах британського народу", зазначило джерело.

"Основна увага буде приділена реалізації Brexit до 31 січня і ситуації з Національною системою охорони здоров'я. Саме це ми і обіцяли, а не в Давос", - сказав співрозмовник.

Напередодні Джонсон провів перше після виборів засідання уряду і заявив, що міністри повинні будуть працювати "24 години на добу", щоб створити "народний уряд".

"Ми повинні визнати, що люди позичили нам свої голоси на цих виборах. Це були сейсмічні вибори, але ми повинні повернути їхню довіру. І працювати 24 години на добу, з усіх сил, щоб реалізувати Brexit", - сказав він.

Нагадаємо, Консервативна партія прем’єр-міністра Бориса Джонсона отримала 365 місць з 650 у Палаті громад на дострокових виборах 12 грудня.

Це означає, що консерватори самостійно зможуть сформувати більшість у парламенті і матимуть достатньо голосів для ухвалення необхідних рішень.

Про наслідки цих виборів читайте в інтерв’ю: "Угода з Україною, зміна візової політики та більше тиску на Росію: що робитиме Британія після Brexit".

Читай також: "Другий референдум за Brexit: які наслідки матиме історична перемога Бориса Джонсона".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Євроінтеграція від Джонсона: що може стояти за новою ініціативою Британії

Це не перша спроба Великої Британії зібрати навколо себе групу країн, зробивши з них альтернативу Євросоюзу. Та чи потрібно це Україні?

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.

Ірландський глухий кут: як Борис Джонсон створив проблему для Британії та ЄС

Британці практично йдуть на свідому погрозу порушити міжнародне право заради уникнення конфлікту в Північній Ірландії.