Нідерландські депутати підтримали колегу і скасували візит в Росію

Вівторок, 28 січня 2020, 15:25

Нідерландські депутати у вівторок скасували заплановану поїздку до Росії після того, як одному з них РФ відмовила у в’їзді.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на NOS.nl.

Депутат від партії "Демократи-66" Сьюрд Сьюрдсма, відомий критикою РФ, опинився у "чорному списку" Російської Федерації. У зв’язку з цим політик не зміг би взяти участь у поїздці парламентарів до РФ, яку нідерландські депутати запланували на лютий.

Читайте також
Росія заборонила в’їзд депутату з Нідерландів, який критикував РФ

Із солідарності з Сьюрдсмою комітет з іноземних справ вирішив взагалі скасувати депутатський візит. Комітет одноголосно вважає, що росіяни не мають права втручатися у склад нідерландської делегації.

Попри протест з боку міністра закордонних справ Стефа Блока, росіяни залишилися на своїй позиції і не стали дозволяти політику в’їзд.

Сьюрдсма вважає, що відмова пов'язана з його критичним ставленням до Москви, зокрема, з приводу справи MH17. Офіційно про це нічого не повідомлялося.

Парламентський комітет хоче викликати російського посла, щоб він пояснив рішення Російської Федерації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?