Україна на третьому місці за скаргами на неї у ЄСПЛ, за рік суттєво зросла

Середа, 29 січня 2020, 13:40

Серед скарг, що зареєстровані у Європейському суді з прав людини та чекають на вирішення, майже 15% містять звинувачення проти української держави.

Про це повідомили кореспонденту "Європейської правди" у ЄСПЛ.

За даними станом на 1 січня 2020 року в реєстрі Суду сумарно зареєстровано 59,8 тисяч заяв (на 3,5 тисяч більше ніж торік).  Приблизно  8850 з них, або 14,8% - подані проти України. Лише дві держави Ради Європи мають більше скарг проти них – це Туреччина (9250) та Росія (15050 скарг).

Читайте також
Ексмер Слов'янська Неля Штепа виграла справу в ЄСПЛ проти України

Примітно, що потік заяв проти України суттєво зріс від минулого року – тоді було зареєстровано 7250 заяв, або 12,9% завантаженості суду. Через таке суттєве зростання Україна обігнала Румунію, яка за рік зменшила кількість скарг проти неї  та перемістилася на 4 місце (було 8500, лишилося 7900).

Настільки значне зростання кількості скарг, як проти України, торік було лише проти Росії (з 11750 до 15050) та Туреччини з (7100 до 9250).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.