Президентка Швейцарії запросила на ювілей людей, які народилися з нею в один день

П'ятниця, 21 лютого 2020, 10:18

Президентці Швейцарії Сімонетті Соммарузі 14 травня виповнюється 60 років, і вона планує влаштувати вечірку, запросивши всіх співгромадян, які народилися з нею в один день і рік.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

У 1960 році - в рік народження Соммаруги - в Швейцарії народилося 94 372 дитини, що означає, що середня максимальна кількість запрошених складе 258 осіб.

Соммаруга при цьому не виключає зловживань з боку гостей, тому просить потенційних учасників свята представити копію свого паспорта, зареєструвавшись на президентському сайті.

"Я була б рада отримати вашу реєстрацію на мій день народження", - написала Соммаруга в Twitter у четвер.

Читайте також
У Швейцарії обрали президента на 2020 рік

Президентка поки тримає місце проведення свята в таємниці. Вона тільки зазначила, що це буде "в районі Берна" - швейцарської столиці.

Посада президента Швейцарії - це значною мірою церемоніальна роль, яка щорічно обертається між провідними політичними партіями.

Соммаруга, член Соціалістичної партії, яка вже обіймала посаду президента в 2015 році, вступила на посаду 1 січня і оголосила новорічне звернення з місцевої пекарні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

На порозі зимової кризи: чим загрожує Європі рекордне зростання цін на газ

Ризик масштабних перебоїв з електропостачанням стає для Європи цілком реальним. Це може серйозно загальмувати відновлення економіки ЄС.

Литва проти Китаю: як маленька країна Балтії кидає виклик азійській наддержаві

Більше, аніж будь-яка інша європейська країна, у конфлікт із Китаєм втягнулася маленька Литва. Чому Вільнюс зважився на протистояння та які наслідки це матиме?

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.