Польський топ-генерал заразився коронавірусом після конференції в Німеччині

Вівторок, 10 березня 2020, 18:45

Після повернення з військової конференції в Німеччині один з найвищих генералів збройних сил Польщі Ярослав Міка здав позитивний тест на коронавірус.

Про це 10 березня заявили в Міністерстві оборони Польщі, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

6 березня у Вісбадені Міка взяв участь у конференції зі стратегічних комунікацій у рамках навчань з розгортання збройних сил США "Defender-Europe 20".

У понеділок американська армія заявила, що командувач американської армії в Європі генерал-лейтенант Крістофер Каволі разом з кількома співробітниками, ймовірно, заразився коронавірусом у ході конференції.

Читайте також
Польська церква хоче більше недільних мес через коронавірус

Як повідомляє пресслужба американської армії в Європі, Каволі також був на конференції "Defender-Europe 20" у Вісбадені 6 березня.

Американська армія в Європі відмовилася підтвердити, що два офіцери були на одній конференції.

Міка - генерал-командувач збройних сил Польщі і є одним з головних командувачів центральної Європи. Речник заявив, що його хвороба не спричинила жодних перебоїв у армії.

10 березня у Польщі виявили три нові випадки коронавірусу. Загальна кількість зафіксованих інфікованих становить 20 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.