Дипломати домовилися із Братиславою про шлях евакуації українців, що застрягли у Словаччині

Понеділок, 16 березня 2020, 17:18

Словаччина погодилася відкрити у пішохідному режимі пункт пропуску Вишнє Нємецьке – Ужгород для українців, які прагнуть повернутися додому.

Про це "Європейській правді" повідомили в посольстві України у Словаччині.

Посольство домовилося зі словацькою стороною, що пункт пропуску Вишнє Нємецьке – Ужгород з 08.00 17 березня до 18.00 22 березня працюватиме також у пішохідному режимі.

Раніше стало відомо, що з півночі 17 березня для українців, які бажають повернутися додому, залишаться відкритими автомобільні пункти пропуску "Вишнє Нємецьке – Ужгород" та "Убля – Малий Березний", які буде можливо перетнути виключно автомобілем.

Словаччина закрила свої кордони раніше, з 13 березня.

При цьому пункт Малі Селменці – Вельке Слеменце, де діє пішохідний перехід кордону, закритий. У зв’язку з цим українські громадяни застрягли на кордоні і не можуть потрапити в Україну.

Читайте також: Операція "евакуація": як повертають українських туристів з-за кордону в епоху коронавірусу. LIVE

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.