Пандемія: Британцям порадили уникати несуттєвих закордонних поїздок

Вівторок, 17 березня 2020, 15:21

МЗС Британії рекомендувало громадянам уникати всіх несуттєвих закордонних поїздок протягом 30 днів, оскільки пандемія коронавірусу триває.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Sky News.

Міністр закордонних справ Домінік Рааб заявив, що "швидко мінливі міжнародні обставини" спалаху у світі хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом, вимагають внесення змін в офіційні рекомендації по поїздках.

"Британські мандрівники за кордоном тепер стикаються з широко поширеними міжнародними прикордонними обмеженнями і блокуваннями в різних країнах", - сказав він депутатам Палати громад.

"FCO [Міністерство закордонних справ і у справах Співдружності] завжди буде враховувати безпеку британських громадян, тому я прийняв рішення рекомендувати британським громадянам утримуватися від несуттєвих поїздок по всьому світу протягом початкового періоду в 30 днів" – заявив Рааб.

Читайте також
Швеція рекомендує більшості закладів освіти перейти на дистанційне навчання

Міністр попередив про ризики того, що британці не зможуть повернутися додому, якщо будуть введені обмеження на поїздки.

На даному етапі МЗС в даний час не рекомендує всім британцям, які перебувають за кордоном, повертатися додому, за винятком невеликого числа країн.

"Однак британці повинні мати на увазі, що польоти можуть бути скасовані в короткі терміни або іноземними урядами можуть бути введені інші обмеження на поїздки ", - попередили у відомстві.

Ця заява була зроблена після того, як Європейський союз оприлюднив плани 30-денного обмеження на в'їзд нерезидентів, яке, як очікується, не стосуватиметься британців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Безвіз у червоній зоні: як нова хвиля епідемії змінить правила в'їзду в ЄС для українців

Чи довго ЄС зберігатиме для українців вільну дію безвізового режиму? Є шанс сподіватися на його збереження принаймні для вакцинованих.

"Опозиція атакує разом із Путіним": як міграційна криза поглибила протистояння у Польщі

Міграційна криза, спричинена спробою Лукашенка шантажувати ЄС, вже суттєво поглибила політичне протистояння у Польщі.

Подвійний удар по Земану: які наслідки для України матиме зміна влади у Чехії

Тиждень, що минув від парламентських виборів, повністю змінив політичні  розклади у Чехії. А можливість дострокових президентських виборів стала більш ніж реальною.