ЄС відкрив доступ до своїх стандартів виробництва захисних засобів від коронавірусу

Субота, 21 березня 2020, 17:53

ЄС погодився негайно надати ряд європейських стандартів для деяких медичних виробів і засобів індивідуального захисту з огляду на термінові потреби боротьби з пандемією коронавірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на пресслужбу Єврокомісії.

"У контексті коронавірусної кризи Єврокомісія працює з промисловістю і державами-членами над тим, щоб максимально збільшити доступність масок, рукавичок, халатів та іншого медичного приладдя. Зусилля включають збільшення виробництва існуючими виробниками, полегшення імпорту та активізацію альтернативних способів виробництва обладнання" - заявили в ЄК.

Зокрема, на наполегливе прохання комісії Європейський комітет зі стандартизації (CEN) і Європейський комітет з електротехнічної стандартизації (CENELEC) у співпраці з усіма своїми членами погодилися негайно надати ряд європейських стандартів для деяких медичних виробів і засобів індивідуального захисту.

"Ця дія допоможе як компаніям ЄС, так і компаніям третіх країн, які бажають виробляти ці вироби, швидко почати виробництво і більш легко розмістити продукцію на внутрішньому ринку, забезпечуючи при цьому високий ступінь безпеки" - пояснили в Єврокомісії.

Комісар з внутрішнього ринку Тьєррі Бретон заявив: "Ми повинні діяти колективно, проявляючи наполегливість, солідарність і сміливість. Я закликаю виробників збільшувати і диверсифікувати виробництво, спираючись на позитивні приклади, наприклад, коли текстильні та взуттєві виробники починають випускати маски і халати. Я зроблю все можливе, щоб підтримати їхні зусилля. Я радий повідомити, що після контактів з комісією CEN / CENELEC погодилася надати у вільний доступ стандарти, необхідні для того, щоб такі компанії могли виробляти маски та інші захисні засоби"/

Нагадаємо, компанія LVMH, який володіє брендом Louis Vuitton, використовуватиме свої лінії для виготовлення парфумів, щоб почати виробництво дезинфікуючих засобів для захисту людей від коронавірусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.