У Північній Македонії запровадили комендантську годину через коронавірус

Неділя, 22 березня 2020, 10:07

Уряд Північної Македонії оголосив про запровадження комендантської години по всій країні у нічний час для запобігання поширенню коронавірусу.

Як повідомляє "Європейська правда", відповідне рішення розміщене на сайті уряду.

"Щоб запобігти подальшому поширенню вірусу по всій країні, уряд Республіки Північна Македонія вирішив заборонити переміщення населення в Республіці Північна Македонія з 21:00 до 06:00, щоб запобігти поширенню інфекційного захворювання COVID-19 і захистити населення в Республіці Північна Македонія", - йдеться в тексті рішення.

У зазначений період також заборонено збиратися групами більш як 5 осіб, громадський транспорт в цей час ходити не буде, також заборонено користуватися таксі, за винятком поїздок в/з лікарні або аптеки. Водії таксі зобов'язані використовувати в автомобілі засоби індивідуального захисту (захисна маска і рукавички).

Заборона не поширюється на людей, яким потрібна невідкладна медична допомога та супроводжуючих їх до двох осіб.

Також будуть складені списки людей, які працюють на підприємствах в нічний час, їм будуть видаватися спеціальні перепустки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.  

Останній аргумент для змін: які наслідки матиме скандал навколо Doing Business

Світовий банк прийняв рішення відмовитися від подальшої публікації рейтингу Doing Business. Як тепер змусити уряди проводити дерегуляцію?

Два тижні до вибуху: чому нові вибори заведуть Грузію у ще глибшу кризу

Політична криза у Грузії, що триває вже майже рік, незабаром може вийти на новий, безпрецедентно високий рівень.