США виділили $1,2 млн для боротьби з коронавірусом в Україні

Вівторок, 31 березня 2020, 12:44

Уряд США надає Україні 1,2 мільйона доларів на медичну та гуманітарну допомогу для подолання епідемії коронавірусу.

Як пише "Європейська правда", про це оголосило Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

"Уряд США виділив медичну та гуманітарну допомогу вартістю $1,2 млн, яка надаватиметься через USAID Global Health і OFDA, щоб обмежити поширення COVID-19 в Україні", - йдеться у повідомлені на Facebook-сторінці агентства.

Читайте також
Карантин не вічний: як ЄС шукає золоту середину між безпекою та економікою

Фінансування має допомогти Україні зміцнити механізми лікування, мінімізувати ризик подальшого передання вірусу в медичних закладах, підготувати лабораторну мережу до масштабного тестування населення на коронавірус, підготувати групи швидкого реагування, які розглядатимуть випадки захворювання та відстежуватимуть контакти хворих.

Кошти призначені також для проведення медіа-кампаній, які інформуватимуть українців про те, як запобігти розповсюдженню вірусу.

Нагадаємо, 30 березня ЄС оголосив про виділення 80 мільйонів євро на підтримку України у рамках глобального реагування на спалах коронавірусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.