У Німеччині кількість підтверджених випадків коронавірусу перевищила 120 тисяч

Неділя, 12 квітня 2020, 11:48

За даними Інституту Роберта Коха, у неділю 12 квітня в Німеччині зафіксовано  понад 120 400 підтверджених випадків зараження коронавірусом. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Deutschlandfunk.

Німеччина - на 4 місці у світі за кількістю підтверджених інфекцій після США, Іспанії та Італії і на 9 за кількістю загиблих. 

Читайте також
Суд у Східній Німеччині дозволив прогулянки на узбережжі моря, попри карантин

60 200 осіб одужали в країні від захворювання. Померли 2 673 людини, при чому за минулу добу зафіксовано 129 нових смертей - найнижчий показник за останні три дні.

Швидкість подвоєння заражень коронавірусом сповільнилась з 11 до 12 днів. Відповідно зростання кількості інфікованих людей більше не відбувається в геометричній прогресії.

Канцлерка Ангела Меркель раніше виступала за досягнення подвоєння заражень за 14 днів, аби почати говорити про послаблення карантину. 

Нагадаємо, cотні християн у німецькому місті Дюссельдорф змогли відвідати богослужіння в Страсну п'ятницю, незважаючи на пандемію COVID-19, завдяки автомобільному кінотеатру.

Читайте також: Прогулянки на карантині: як дозволяють відпочивати у ЄС та на що схожі заборони в Україні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.